Labs in NSC 407 | UF Map | Labs in NSC 407 | ||
Schedule on page 2 | ||||
Labs by | Sections | Labs by | Names | |
Name | Day, periods | Name | Day, periods | |
Esposito Nicole M | Tues, 8th-9th | Anderson Grant R | Thur, 9th-10th | |
Fernandez Angelica | Tues, 8th-9th | Anderson Megan B | Tues, 10th-11th | |
Fiorenzi John C | Tues, 8th-9th | Briz Daniel E | Tues, 10th-11th | |
Giebelhausen Kendall T | Tues, 8th-9th | Celestial Ernestine L | Tues, 10th-11th | |
Gurrala Venkata S | Tues, 8th-9th | Chabab Andrew M | Tues, 10th-11th | |
Ho Michael X | Tues, 8th-9th | Dameme Hugo | Thur, 9th-10th | |
Huddleston Spencer C | Tues, 8th-9th | Darcelin Nassiya C | Tues, 10th-11th | |
Ibukun Layiwola L | Tues, 8th-9th | Doskoez Leah | Tues, 10th-11th | |
Kelly William J | Tues, 8th-9th | Dos-santos-raiol Joao-gab | Tues, 10th-11th | |
Knox Charles J | Tues, 8th-9th | Esposito Nicole M | Tues, 8th-9th | |
Leisen Melanie A | Tues, 8th-9th | Everett Landon G | Thur, 9th-10th | |
Limner Jordan H | Tues, 8th-9th | Fay Patrick T | Thur, 9th-10th | |
Mashburn James H | Tues, 8th-9th | Fernandez Angelica | Tues, 8th-9th | |
Morris John B | Tues, 8th-9th | Fiorenzi John C | Tues, 8th-9th | |
Trythall Chastity A | Tues, 8th-9th | Fischer Stephen D | Thur, 9th-10th | |
Anderson Megan B | Tues, 10th-11th | Giebelhausen Kendall T | Tues, 8th-9th | |
Briz Daniel E | Tues, 10th-11th | Grafton Daisia M | Thur, 9th-10th | |
Celestial Ernestine L | Tues, 10th-11th | Gurrala Venkata S | Tues, 8th-9th | |
Chabab Andrew M | Tues, 10th-11th | Hernandez Rene A | Thur, 9th-10th | |
Darcelin Nassiya C | Tues, 10th-11th | Ho Michael X | Tues, 8th-9th | |
Doskoez Leah | Tues, 10th-11th | Holguin Oscar E | Thur, 9th-10th | |
Dos-santos-raiol Joao-gab | Tues, 10th-11th | Huang Shu J | Tues, 10th-11th | |
Huang Shu J | Tues, 10th-11th | Huddleston Spencer C | Tues, 8th-9th | |
Kalaf Christopher H | Tues, 10th-11th | Ibukun Layiwola L | Tues, 8th-9th | |
Kramer Tyler B | Tues, 10th-11th | Kalaf Christopher H | Tues, 10th-11th | |
Kubo Kiara I | Tues, 10th-11th | Karve Kush A | Thur, 9th-10th | |
Lopez Eucebio Jr | Tues, 10th-11th | Kelly William J | Tues, 8th-9th | |
Manchikanti Lahari V | Tues, 10th-11th | Knox Charles J | Tues, 8th-9th | |
Poliquin Nathalie E | Tues, 10th-11th | Kramer Tyler B | Tues, 10th-11th | |
Ropp Trenton B | Tues, 10th-11th | Kubo Kiara I | Tues, 10th-11th | |
Anderson Grant R | Thur, 9th-10th | Kurland Andrew P | Thur, 9th-10th | |
Dameme Hugo | Thur, 9th-10th | Lague Brian N | Thur, 9th-10th | |
Everett Landon G | Thur, 9th-10th | Leisen Melanie A | Tues, 8th-9th | |
Fay Patrick T | Thur, 9th-10th | Limner Jordan H | Tues, 8th-9th | |
Fischer Stephen D | Thur, 9th-10th | Lopez Eucebio Jr | Tues, 10th-11th | |
Grafton Daisia M | Thur, 9th-10th | MacDonald Maddux H | Thur, 9th-10th | |
Hernandez Rene A | Thur, 9th-10th | Manchikanti Lahari V | Tues, 10th-11th | |
Holguin Oscar E | Thur, 9th-10th | Mashburn James H | Tues, 8th-9th | |
Karve Kush A | Thur, 9th-10th | Morris John B | Tues, 8th-9th | |
Kurland Andrew P | Thur, 9th-10th | Poindexter Nicholas J | Thur, 9th-10th | |
Lague Brian N | Thur, 9th-10th | Poliquin Nathalie E | Tues, 10th-11th | |
MacDonald Maddux H | Thur, 9th-10th | Ropp Trenton B | Tues, 10th-11th | |
Poindexter Nicholas J | Thur, 9th-10th | Ross Trevor W | Thur, 9th-10th | |
Ross Trevor W | Thur, 9th-10th | Shah Raj V | Thur, 9th-10th | |
Shah Raj V | Thur, 9th-10th | Trythall Chastity A | Tues, 8th-9th |